Головна / Інше / У Львові затвердили типові положення для проведення інвестиційних конкурсів

У Львові затвердили типові положення для проведення інвестиційних конкурсів

Фото: maidan.org.ua
Площа Міцкевича у Львові

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив Положення про умови проведення конкурсу з визначення інвестора для реалізації інвестиційних проектів у місті Львові. 

Як повідомляє «Вголос», згідно з положенням, проводити такі конкурси буде департамент економічної політики ЛМР. Він же затверджуватиме Положення про умови проведення конкурсу з визначення інвестора для реалізації інвестиційних проектів у місті.

Критерії оцінки конкурсних пропозицій і конкурсну документацію розроблятиме конкурсна комісія.

Оголошення про конкурс будуть оприлюднювати не пізніше ніж за 15 календарних днів до закінчення терміну подання конкурсних пропозицій. Інформацію про конкурс публікуватимуть в друкованому органі міськради, газеті «Ратуша», а також на веб-порталі міської ради.

Проект рішення про визначення переможця конкурсу подаватимуть на розгляд виконкому міської ради, який і затверджуватиме результати конкурсу.

«Прибуток»

 

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...