Головна / Інше / Львівська господарча палата домовилась про співпрацю з Господарчою палатою Кросно та Торгово-промисловою палатою Закарпаття

Львівська господарча палата домовилась про співпрацю з Господарчою палатою Кросно та Торгово-промисловою палатою Закарпаття

Господарча Палата Львова домовилася про співпрацю з Господарчою Палатою м. Кросно (Польща) та Торгово-Промисловою Палатою Закарпаття. Така домовленість була досягнута в ході робочої зустрічі керівництва палат з новообраним мером Кросно Петером Пшетоцьким, – повідомили у Господарчій Палаті м. Львова.

Як повідомило агентство управління з питань внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації, співпраця палат стосуватиметься розвитку торгових, ділових і інвестиційних відносин між львівськими, ужгородськими і кроснєнськими підприємствами і підприємцями.

Результатами зустрічі стали домовленості про обмін делегаціями ділових кіл Львівщини, Закарпаття і Кросно, проведення ділових Форумів і міжнародних контактних днів підприємців, допомога в організації і проведенні презентацій продукції і послуг фірм Львівщини в Кросно і польських підприємців у Львові і Ужгороді.

Перший діловий візит польських підприємців на чолі з мером Кросно у Львів очікується наприкінці лютого 2003 року.

x

Рекомендуємо

Петро Білян, журналіст, автор каналу "Петро Чтиво" на YouTube

«Петро Чтиво» — новий YouTube-канал з оглядами книжок від економічного журналіста Петра Біляна

Автор сподівається, що в майбутньому канал приноситиме йому гроші