Головна / Виробництво / «Електрон» шукає покупців на свій супер-автомобіль

«Електрон» шукає покупців на свій супер-автомобіль

Фото: loda.gov.ua

Концерн «Електрон» продовжує пошуки клієнтів на свій багатофункціональний автомобіль. Вчора його презентували представникам регіональної влади різних рівнів та зацікавлених підприємств. 

Машинка розрахована на комунальний сектор. Як відзнають розробники, на ній можна оперативно змонтувати 50 видів навісного обладнання різного призначення. Таким чином «Електрон» може очищати вулиці від снігу, мити їх, працювати в режимі сміттєвоза, контейнеровоза, газонокосарки, крану-вишки і т.п.

Малогабаритна вантажівка створена на базі моделі УАЗ 3303.

Основні показники: 

– довжина: 4,4-4,6 м

– потужність: 130-140 к.с.

– вантажопідйомність: 1,2-1,5 т

– повний привід

– двигун: дизель, бензин.

Орієнтовна вартість: 20-40 тис. дол.

Виробництво комунального автомобіля налагодили на дочірньому підприємстві концерну — заводі «Електронмаш».

Вперше чотириколісний «Електрон» представили на виставці-ярмарку «Львівський товаровиробник» у жовтні 2012 р. Міський голова Львова Андрій Садовий тоді схвально відгукнувся про нову розробку відомого виробника телевізорів і сказав, що місто такий автомобіль придбає.

До речі, презентація автомобіля «Електрон» на «Львівському товаровиробнику» відбувалася під супровід саундтреку із фільму «Зоряні війни» (дивіться нижче відео)

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...