Головна / Інше / Семінар про користь інтернет-комунікацій для бізнесу відбудеться у Львові

Семінар про користь інтернет-комунікацій для бізнесу відбудеться у Львові

26 квітня спеціалісти з PR розкажуть на семінарі у Львові, чим може бути корисною бізнесу інтернет-комунікація. 

Як сказано на веб-сайті семінару «Інтернет-комунікації на користь бізнесу» (PR і Web 2.0), метою семінару є визначення переваг використання інтернету (зокрема т.зв. Web 2.0 і соціальних мереж) для «розкрутки», позиціонування та PR власного бізнесу.

«Визнані спеціалісти у цій сфері познайомлять вас із відповідними ресурсами інтернету, ефективними способами ведення віртуального діалогу з потенційними клієнтами та правилами ефективного використання Web 2.0 для PRу компанії чи слухача семінару як спеціаліста на ринку праці», — йдеться у повідомленні.

Гостями семінару є PR-директор Майкрософт Україна Ярина Ключковська (читатиме доповідь «Ефективна PR-кампанія вашого бізнесу в інтернеті», керівник аналітичної групи експертної компанії pro.mova Вікторія Бриндза («Використання інструментів Web 2.0 в інтернет-комунікаціях») та керівник напрямку розвитку бренду агенції FRESHPR Остап Малашняк («Меседж: про що ми говоримо і як»).

Участь у семінарі платна.

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...