Головна » Інше » «Головний рейдер» облради пригрозив директору «Галсільлісу» судом

«Головний рейдер» облради пригрозив директору «Галсільлісу» судом

Фото: zik.ua
Перший заступник голови ЛОР Петро Колодій

Перший заступник голови Львівської облради Петро Колодій подає до суду на гендиректора «Галсільлісу» Павла Котика за те, що той назвав його ватажком рейдерів, які збираються захопити лісогосподарське підприємство. 

Про це сказано в офіційній заяві прес-служби облради.

Колодій, йдеться в заяві, ніякого рейдерського захоплення «Галсільлісу» не готує. А подібні звинувачення вважає такими, що шкодять його діловій репутації, принижують честь і гідність. Відтак він вимагатиме від Котика публічного вибачення та спростування наклепницької інформації.

Матеріальне відшкодування Колодій обіцяє передати в сиротинець.

«Пан Котик звинувачує керівництво облради у серйозних порушеннях, не маючи на це ніяких підстав. І хоча його заяви є абсолютно алогічними, він все одно має відповідати за свої слова», — цитує прес-служба слова Колодія.

Колодій нагадує, що керівник «Галсільлісу» звинуватив депутатів в намаганні «взяти під контроль 146 тис. га земель лісового фонду, які знаходяться у користуванні державного лісогосподарського спеціалізованого підприємства «Галсільліс».

Шукаєте дешевий, але якісний хостинг? Тоді Вам вSpeedHost.com.ua. Перевірено «Секс-символом львівської журналістики»

«Про яке «рейдерське захоплення» йдеться, — риторично запитує перший заступник голови ЛОР, — якщо обласна рада як найвищий представницький орган області зобов’язана контролювати діяльність своїх комунальних підприємств, і завжди це робила й робитиме. Зрештою, обов’язок кожного представника громади – контролювати за тим, як витрачаються природні багатства і, як свідчать численні звернення на адресу обласної ради, людей це турбує. Бо неозброєним оком видно, як поріділи наші ліси. Інша річ, що генеральний директор «Галсільлісу» дуже не хоче, щоб громада довідалася правду про те, що насправді відбувається на підприємстві. Зрештою, депутати обласної ради, які взялися за вивчення його діяльності, уже зараз виявили безліч порушень: знищується народне добро, розкрадаються ліси, цінну деревину продають за кордон за невиправдано низькими цінами, а різниця осідає в кишенях тих, хто нині так завзято захищає Котика. Очевидно, керівник підприємства боїться, що йому доведеться відповідати за зловживання. Зрештою, невдовзі будуть висновки депутатської комісії, згодом на черговій сесії своє слово скаже обласна рада».

Нагадаємо, вчора на електронні скриньки львівських мас-медіа надійшла заява від імені генерального директора підприємства «Галсільліс» Павла Котика, в якій, зокрема, є такі слова: «Мені стало відомо, що у найближчі дні готується рейдерське захоплення ОКС ЛГП «Галсільліс», очолить яке представник «Свободи», перший заступник голови Львівської обласної ради Петро Колодій, який сьогодні виконує обов’язки голови облради».

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...