Головна » Інше » На «Галсільлісі» чекають на рейдерів з облради

На «Галсільлісі» чекають на рейдерів з облради

Фото: zik.ua
Гендиректор «Галсільлісу» Павло Котик

На «Галсільліс» готуються напасти рейдери. Про це сказано у заяві від імені генерального директора «Галсільлісу» Павла Котика, яку електронною поштою отримали львівські мас-медіа, в тому числі й «Прибуток». 

«Мені стало відомо, що у найближчі дні готується рейдерське захоплення ОКС ЛГП «Галсільліс», очолить яке представник «Свободи», перший заступник голови Львівської обласної ради Петро Колодій, який сьогодні виконує обов’язки голови облради», — йдеться в заяві.

Автор пише, що з метою захоплення підприємства проробляється низка незаконних сценаріїв задля усунення нинішнього гендиректора від керівництва.

«Основна мета рейдерів «з мандатами» – взяти під контроль 146 тис. га земель лісового фонду, які знаходяться у користуванні державного лісогосподарського спеціалізованого підприємства «Галсільліс», — зазначається в заяві.

Автор повідомляє, що до гендиректора «Галсільлісу» неодноразово звертались із вимогою передати землі, якими володіє ОКС ЛГП «Галсільліс» певним особам, імена яких Павло Котик планує озвучити найближчим часом.

«Загалом, тиск на підприємство продовжується вже більш ніж 6 місяців. Уже сьогодні всім відомо, що пан Колодій йде незаконним шляхом, і як результат цієї діяльності – сфабриковані рішення ЛОР і створення депутатських комісій з грубим порушенням регламенту», — написано в заяві.

Як повідомляв «Прибуток», Львівська обласна рада створила тимчасову комісію для перевірки діяльності обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс».

«Прибуток» 

x

Рекомендуємо

Ключі від орендованої квартири

Мешканці Львівщини не поспішають платити податки з доходу від здавання житла в оренду

Громадяни, які володіють житловою нерухомістю і здають її в оренду за посередництвом ...