Головна » Інше » І в Львівській ОДА вирішили перевірити «Галсільліс»

І в Львівській ОДА вирішили перевірити «Галсільліс»

Фото: derevo.info

У третьому кварталі 2011 року контрольно-ревізійна служба управління агропромислового комплексу Львівської обласної державної адміністрації здійснить планову перевірку Обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс». 

Про це «Прибуток» повідомив відділ інформації та зв’язків з громадськістю Львівської облради.

У цій перевірці візьмуть участь і депутати Львівської обласної ради – члени постійної комісії з питань розвитку села та АПК.

Таке рішення було прийнято сьогодні на засіданні комісії.

Під час заслуховування звіту головного управління агропромислового комплексу облдержадміністрації про стан фінансування заходів, передбачених обласними цільовими програмами, за перше півріччя 2011 року, голова комісії з питань розвитку села та АПК Петро Пешко підкреслив, що комісія планує здійснювати контроль, наскільки ефективно використовуються бюджетні  кошти.

В облраді нагадали, що відповідно до рішення Львівської обласної ради від 24 травня 2011 року на реалізацію «Програми розвитку комунального лісового господарства Львівщини у 2011 році» з обласного бюджету у 2011 році планується виділити Обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству «Галсільліс» 1 млн 652 тис.грн.

Як повідомляв раніше «Прибуток», на початку липня Львівська обласна радастворила тимчасову комісію для перевірки діяльності обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс».

Вчора, 27 липня, мас-медіа отримали заяву від імені генерального директора «Галсільлісу» Павла Котика, в якій йшлося про те, що на підприємство готується рейдерська атака під керівництвом першого заступника голови Львівської облради Петра Колодія.

Петро Колодій, у свою чергу, сьогодні заявив, що це все брехня, і що він подасть на керівника «Галсільлісу» до суду за наклеп.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...