Головна » Інше » Антонов продасть «Універсальну» повністю

Антонов продасть «Універсальну» повністю

Фото: korrespondent.net
Віталій Антонов

Львівський бізнесмен Віталій Антонов, який входить в сотню найбагатших українців, планує повністю вийти зі страхового бізнесу, продавши всі належні йому акції страхової компанії «Універсальна». 

Про це він повідомив у кулуарах Варшавського саміту ІРО країн Центральної та Східної Європи (СЕЕ ІРО Summit), що завершився 26 травня, передає «Дело».

«Прийде час, і ми повністю вийдемо з цього бізнесу. Зараз страхові компанії коштують дешево. Ми продамо всі наші акції, коли буде добра кон’юнктура», — сказав він.

Раніше повідомлялося, що до складу акціонерів СК «Універсальна» планує увійти Європейський банк реконструкції та розвитку. 14 червня рада директорів ЄБРР має намір затвердити рішення про входження в капітал «Універсальної».

Цю операцію в ЄБРР оцінили у 85 млн. грн. Натомість вимагаючи ввести двох своїх представників у наглядову раду страховика (всього 5 членів) для поліпшення його корпоративного управління.

За оцінками Віталія Антонова, ЄБРР може стати власником 23% акцій «Універсальної». Антонов також заявив, що готовий знизити свою частку в страховику нижче контрольної.

Статутний капітал СК «Універсальна» становить 126 500 000 грн. Її контролює «Універсальна інвестиційна група» (Whiteford Ltd володіє 53,71% СК), до якої, зокрема, входять концерни «Галнафтогаз» (ЄБРР є міноритарієм), «Хлібпром», UDC Holding.

Серед акціонерів «Універсальної» – Goldman Sachs (10,54%), Emerging Europe Growth Fund, керований Horizon Capital (10,65%), Genesis (9,89%). Акції страховика котируються на “Українській біржі” і ПФТС.

 

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...