Головна » Інше » Оголошено набір у львівську Школу прямих продажів і реклами

Оголошено набір у львівську Школу прямих продажів і реклами

У Львові оголошено набір у першу літню Школу продажів і реклами «Працюй і вчися». 

Слухачами Школи можуть стати студенти львівських ВНЗ різних спеціальностей, які хочуть удосконалити свої комунікативні, лідерські здібності та опанувати навики роботи у сфері прямих продаж та реклами.

«Cьогодні випускники вузів стикаються з найбільшою проблемою при пошуку першої роботи – це відсутність досвіду, особливо досвіду продажів. Як відповідь на такий виклик виникла ідея створення школи, в якій сьогоднішні студенти зможуть набути першого професійного досвіду, знань й опанувати інструменти у сфері прямих продажів та реклами», — зазначив ініціатор створення Школи Василь Масюк.

Заплановано, що у форматі Школи відбудеться понад 10 тренінгів та майстер-класів від провідних львівських бізнес-тренерів: Ірини Снітинської, Сергія Трухімовича, Наталії Галицької та інших.

Студенти зможуть на практиці використати отримані знання, адже 80% навчання у школі складатиме саме практична частина. За результати під час виконання робочих завдань студенти школи отримуватимуть грошову винагороду.

Вартість 2-місячного навчання у Школі продажів і реклами складає 600 гривень.

Заявки та мотиваційний лист для навчання у Школі необхідно надіслати до 9 червня 2011 року на адресу shkola.prodazh@gmail.com

Кращі випускники школи отримають пропозиції з працевлаштування.

x

Рекомендуємо

Релокація підприємств

На Львівщині поменшало релокованих підприємств. Куди поділися

Чотири десятки підприємств із числа тих, що з початку війни релокувалися у ...