Головна » Інше » ЛАЗ спільно з Renault випускатиме мікроавтобуси?

ЛАЗ спільно з Renault випускатиме мікроавтобуси?

Картинка: prybutok.com.ua

Міністерство інфраструктури України розглядає можливість створення спільного виробництва мікроавтобусів Львівським автобусним заводом та компанією Renault. 

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України – міністр інфраструктури Борис Колесніков на Міжнародному транспортному форумі (МТФ), передає прес-служба міністерства.

«Ми домовились про спільний проект – у першу чергу йдеться про виробництво мікроавтобусів», — сказав Колесніков.

За його словами, також розглядається можливість налагодження спільного виробництва автобусів швидкої допомоги для потреб Львова у контексті проведення «Євро-2012». «Це питання лежить у площині роботи бізнесу. Тому завдання уряду у цьому контексті — зробити умови роботи максимально прозорими та комфортними», — сказав віце-прем’єр.

Окрім того, Борис Колесніков повідомив, що уряд готовий компенсувати українським автоперевізникам до 100% кредиту за купівлю нових автобусів українського виробництва.

«Ми готові компенсувати 100% кредиту — тобто, повну ставку кредиту за купівлю українськими автоперевізниками автобусів українського виробництва. Позиція держави наступна: купуйте автобуси великої місткості українського виробництва, і держава всіляко вам у цьому допоможе. Такі правила ми введемо вже з 1 липня цього року», — сказав Борис Колесніков.

Держава, за його словами, надалі не дозволятиме переобладнувати вантажні автобуси під пасажирські, «адже вони будувалися по абсолютно різним конструкторським схемам».

Міжнародний транспортний форум проходив 25-27 травня 2011 року у м. Лейпциг (Німеччина).

 

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Ключі від орендованої квартири

Мешканці Львівщини не поспішають платити податки з доходу від здавання житла в оренду

Громадяни, які володіють житловою нерухомістю і здають її в оренду за посередництвом ...