Головна » Інше » Жидачівський ЦПК планує налагодити виробництво мікрогофри до кінця І-го півріччя

Жидачівський ЦПК планує налагодити виробництво мікрогофри до кінця І-го півріччя

Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат (Львівська область) планує до кінця І-го півріччя налагодити виробництво мікрогофри, – повідомили „Контекст-медіа” у Торговому домі „Жидачівський паперовий комбінат” з посиланням на рішення, прийняте на нещодавньому спільному засіданні Спостережної ради ВАТ „ЖЦПК”, фахівців комбінату, концерну „Основа”, підприємств „Вторма” і „Укрпромліс”.

„З цією метою у Петрозаводську виготовлені гофрували на замовлення ЖЦПК, а на малому гофроагрегаті буде встановлено прес для виготовлення мікрогофри”, – зазначили у Торговому домі.
ВАТ „Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат” (ЖЦПК) створений 1951 року, входить до складу концерну „Основа”, який об’єднує загалом 27 підприємств. Держпакетом акцій ЖЦПК управляє Державна акціонерна холдингова компанія „Укрпапірпром”.

До асортименту продукції, яку випускає комбінат, входить небілена целюлоза, різноманітні види паперу (газетний, офсетний, письмовий, обкладинковий, обгортковий), картон (тест-лайнер, флютинг, коробковий, палітурний, склеєний), гофротара.

2002 року ЖЦПК, за даними концерну „Основа”, отримав 12,7 млн. грн. прибутку від виробництва. Збільшив виробництво газетного паперу (на 1,8% у порівнянні з 2001 р. – до 32 тис. тонн), картону (на 5% – до 72,7 тис. тонн), транспортної тари (на 1,6% – до 85 млн. кв. метрів). Обсяг товарної продукції, виробленої комбінатом, зріс на 6,5% – до 202 млн. гривень.

У 2003 році ЖЦПК планує збільшити на 25% виробництво усіх видів продукції.

x

Рекомендуємо

Ключі від орендованої квартири

Мешканці Львівщини не поспішають платити податки з доходу від здавання житла в оренду

Громадяни, які володіють житловою нерухомістю і здають її в оренду за посередництвом ...