Головна » Інше » До кінця 2003 року підприємства „Вторми” забезпечуватимуть потреби Жидачівського ЦПК у макулатурі на 60%

До кінця 2003 року підприємства „Вторми” забезпечуватимуть потреби Жидачівського ЦПК у макулатурі на 60%

До кінця 2003 року підприємства „Вторми” доведуть заготівлю макулатури для потреб Жидачівського целюлозно-паперового комбінату (Львівська область) до 60%, – повідомили „Контекст-медіа” у Торговому домі „Жидачівський паперовий комбінат” з посиланням на рішення, прийняте на нещодавньому спільному засіданні Спостережної ради ВАТ „ЖЦПК”, фахівців комбінату, концерну „Основа”, підприємств „Вторма” і „Укрпромліс”.

„До кінця цього року підприємства „Вторми” взяли зобов’язання довести заготівлю макулатури для потреб виробництва до 60 відсотків”, – повідомили у Торговому домі.

Передбачається, що до кінця 2004 року підприємства „Вторми” забезпечуватимуть потреби ЖЦПК у макулатурі на 100%.

ВАТ „Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат” (ЖЦПК) створений 1951 року, входить до складу концерну „Основа”, який об’єднує загалом 27 підприємств. Держпакетом акцій ЖЦПК управляє Державна акціонерна холдингова компанія „Укрпапірпром”.

До асортименту продукції, яку випускає комбінат, входить небілена целюлоза, різноманітні види паперу (газетний, офсетний, письмовий, обкладинковий, обгортковий), картон (тест-лайнер, флютинг, коробковий, палітурний, склеєний), гофротара.

2002 року ЖЦПК, за даними концерну „Основа”, отримав 12,7 млн. грн. прибутку від виробництва. Збільшив виробництво газетного паперу (на 1,8% у порівнянні з 2001 р. – до 32 тис. тонн), картону (на 5% – до 72,7 тис. тонн), транспортної тари (на 1,6% – до 85 млн. кв. метрів). Обсяг товарної продукції, виробленої комбінатом, зріс на 6,5% – до 202 млн. гривень.

У 2003 році ЖЦПК планує збільшити на 25% виробництво усіх видів продукції.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...