Головна » Інше » Жидачівський ЦПК 2003 року не ставитиме автоматичні перезаправки на гофроагрегат

Жидачівський ЦПК 2003 року не ставитиме автоматичні перезаправки на гофроагрегат

Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат (Львівська область) у цьому році не ставитиме автоматичні перезаправки на гофроагрегат, – повідомили „Контекст-медіа” у Торговому домі „Жидачівський паперовий комбінат” з посиланням на рішення, прийняте на нещодавньому спільному засіданні Спостережної ради ВАТ „ЖЦПК”, фахівців комбінату, концерну „Основа”, підприємств „Вторма” і „Укрпромліс”.

Натомість за кошти, які планувалося виділити на ці роботи, підприємство встановить суху частину. Таким чином планується отримати підвищення якості поздовжньо-поперечної різки, рильовки, тощо.

ВАТ „Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат” (ЖЦПК) створений 1951 року, входить до складу концерну „Основа”, який об’єднує загалом 27 підприємств. Держпакетом акцій ЖЦПК управляє Державна акціонерна холдингова компанія „Укрпапірпром”.

До асортименту продукції, яку випускає комбінат, входить небілена целюлоза, різноманітні види паперу (газетний, офсетний, письмовий, обкладинковий, обгортковий), картон (тест-лайнер, флютинг, коробковий, палітурний, склеєний), гофротара.

2002 року ЖЦПК, за даними концерну „Основа”, отримав 12,7 млн. грн. прибутку від виробництва. Збільшив виробництво газетного паперу (на 1,8% у порівнянні з 2001 р. – до 32 тис. тонн), картону (на 5% – до 72,7 тис. тонн), транспортної тари (на 1,6% – до 85 млн. кв. метрів). Обсяг товарної продукції, виробленої комбінатом, зріс на 6,5% – до 202 млн. гривень.

У 2003 році ЖЦПК планує збільшити на 25% виробництво усіх видів продукції.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...