Головна » Інше » ЖЦПК провів дослідно-промислову виробітку картону для плоских шарів гофрокартону на папероробній машині №1

ЖЦПК провів дослідно-промислову виробітку картону для плоских шарів гофрокартону на папероробній машині №1

20 березня Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат (Львівська область) провів на папероробній машині №1 дослідно-промислову виробітку картону для плоских шарів гофрокартону, а також паперу для гофрування з використанням клею для поверхневої проклейки.

Про це „Контекст-медіа” повідомили у Торговому домі „Жидачівський паперовий комбінат”.

Композиція задіяної у виробітці маси, за інформацією Торгового дому, на 100% складалася з макулатури.

У результаті дослідної роботи технологи Жидачівського ЦПК отримали картон, який відповідає марці Б0, що вважається хорошим результатом.

„Це ще раз доводить, що придбана ПРМ №1 універсальна, і вироблена на ній продукція конкурентноспроможна”, – зазначає ТД „Жидачівський паперовий комбінат”.

Папероробну машину №1 Жидачівський ЦПК запустив у вересні 2002 року. На початок 2003 року на ній було вироблено 5 тис. тонн готової продукції. У поточному році комбінат запланував збільшити на ній виробництво до 30 тис. тонн.

ВАТ „Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат” (ЖЦПК) створений 1951 року, входить до складу концерну „Основа”. Держпакетом акцій ЖЦПК управляє Державна акціонерна холдингова компанія „Укрпапірпром”.

До асортименту продукції, яку випускає комбінат, входить небілена целюлоза, різноманітні види паперу (газетний, офсетний, письмовий, обкладинковий, обгортковий), картон (тест-лайнер, флютинг, коробковий, палітурний, склеєний), гофротара.

2002 року ЖЦПК, за даними концерну „Основа”, отримав 12,7 млн. грн. прибутку від виробництва. Збільшив виробництво газетного паперу (на 1,8% у порівнянні з 2001 р. – до 32 тис. тонн), картону (на 5% – до 72,7 тис. тонн), транспортної тари (на 1,6% – до 85 млн. кв. метрів). Обсяг товарної продукції, виробленої комбінатом, зріс на 6,5% – до 202 млн. гривень.

У 2003 році ЖЦПК планує збільшити на 25% виробництво усіх видів продукції.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...