Головна » Інше » Ситуація на ринку праці Львова дещо стабілізувалась, — преса

Ситуація на ринку праці Львова дещо стабілізувалась, — преса

Фото: З архіву Prybutok.com.ua
Електрозварник — серед найбільш затребуваних професій у Львові

Ситуація на ринку праці міста Львова останнім часом  «дещо стабілізувалась».
Про це пише газета «Львівська пошта».

«Уже немає масових звернень осіб, які втратили роботу. Останні місяці характеризуються значним зменшенням кількості громадян, звільнених із підприємств, установ та організацій міста», — йдеться у публікації. 

За даними директора Львівського міського центру зайнятості Олега Рісного, станом на 1 березня 2010 року у місті зареєстровано 2900 незайнятих.

Переважна більшість (62%) – це жінки (1790 осіб). Майже половина із загальної чисельності (1348 осіб або 47%) – молодь віком до 35 років, майже 23% (656 осіб) – громадяни, які потребують соціального захисту і не можуть на рівних умовах конкурувати на ринку праці.

За останнім місцем праці — 2119 (73%) громадян, які обіймали посади службовців, 645 (22,3%) – особи, котрі працювали за робітничими професіями та 136 (4,7%) – особи, котрі займали робочі місця, що не потребували професії, спеціальності, 2242 (77,3 %) — особи з вищою освітою.

За професійно-кваліфікаційним складом основна кількість безробітних це: юристи, економісти, бухгалтери, касири, технологи, вчителі, викладачі, секретарі, менеджери, комірники.

Основна кількість вакансій на ринку праці припадає на робітничі професії. Без урахування дисбалансу між попитом та пропозицією робочої сили на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) претендувало 3 особи.

Потреба підприємств, установ та організацій міста в працівниках становила 994 од., з них 493(49,6%) – вільні робочі місця за робітничими професіями, 440 (44,3%) – вакантні посади для службовців, 61 (6,1%) – робочі місця, які не потребують спеціальної підготовки.

Основні вакансії за професіями: швачка, електромонтер, електрозварник, слюсар-ремонтник, слюсар-сантехнік, складальник верху взуття, водій, охоронець, інженер.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...