Головна » Інше » Кінах запропонував почекати з переходом на публічні та приватні АТ

Кінах запропонував почекати з переходом на публічні та приватні АТ

Голова Української спілки промисловців і підприємців Анатолій Кінах пропонує продовжити термін обов’язкової перереєстрації відкритих та закритих акціонерних товариств у публічні або приватні до 29 квітня 2013 року. 

Про це йдеться у запропонованому ним проекті змін до закону «Про акціонерні товариства», який скеровано у Верховну Раду на реєстрацію, повідомляє газета«Коммерсант-Украина».

Необхідність відтермінування пояснюється тим, що в Україні зареєстровано порядка 11 тис. відкритих акціонерних товариств і 21 тис. — закритих. В той же час майже за рік дії закону — до 1 березня — у країні діяло лише 65 приватних акціонерних товариств (ПрАТ) і 164 — публічних, з них 111 — банки.

«Часу для перереєстрації недостатньо, оскільки нинішній термін — до вести 2011 року — не дозволяє мінімізувати всі фактори фінансових ризиків і пов’язаних з ними витрат», — йдеться у пояснювальній записці.

Якщо зміни до закону не будуть прийняті, більшість з 32 тис. АТ або стануть товариствами з обмеженою відповідальністю, або перестануть існувати, вважає А.Кінах.

Діючий закон «Про акціонерні товариства» передбачає перереєстрацію ВАТ і ЗАТ у публічні та приватні акціонерні товариства до 29 квітня 2011 року.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...