Головна » Інше » Садовий надумав підтримати «Конвеєр» замовленням

Садовий надумав підтримати «Конвеєр» замовленням

Фото: gght.com
Металева скульптура дерева та велосипеда біля прохідної “Конвеєра”

Львів має намір розмістити на ВАТ «Конвеєр» замовлення на виробництво бар’єрних дорожніх огороджень.

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий під час візиту на підприємство сьогодні, 6 жовтня, передає «Вголос про економіку».

«Сьогодні більшість продукції конвеєрного заводу йде за кордон, у Німеччину, Італію. Я би хотів, щоби частина цієї продукції залишалась у Львові, оскільки ми зараз робимо ремонтні роботи по дорогах і нам потрібні певні види огородження, певні види специфічної продукції», – сказав він.

«Також нам необхідні певні огородження для наших хідників, щоб на клумби не заїжджали», – додав мер.

Найближчим часом Садовий має намір провести з керівництвом «Конвеєра» нараду щодо співпраці.

Голова правління «Конвеєра» Мирослав Колтун, у свою чергу, повідомив журналістів, що завод, попри кризовий стан упродовж 2009 року, в 2010 році, починаючи з березня, став нарощувати обсяги. «Ми налагодили співпрацю з німецькими партнерами і практично 80% продукції ми експортуємо в Німеччину», – зазначив він. Таким чином, за його словами, портфель замовлень сформовано до кінця року майже на 100%.

Водночас працівники заводу поскаржились журналістам, що їм затримують зарплату. Начальник відділу економічного ровзитку міської ради Вікторія Довжик, однак, запевнила, що, згідно з наявною звітністю, зарплату виплачують справно. «Проблем з простоями, щоб місяцями не виплачували зарплату, такого немає», – сказала вона.

ВАТ «Конвеєр» – підприємство, яке спеціалізується на виготовленні підіймально-транспортної техніки для механізації та автоматизації технологічних транспортних та транспортно-складських процесів. Зараз, за даними прес-служби міськради, воно також розвиває виробництво металоконструкцій каркасів сонячних батарей та бар’єрних дорожніх огороджень. Продукцію експортує у більш ніж 10 країн світу. Річний об’єм виробництва становить близько 5 млн. грн.

***

«Щотижня міський голова відвідує підприємства чи навчальні заклади з метою допомоги та підтримки» (з прес-релізу ЛМР щодо візиту на ВАТ «Конвеєр»)

Prybutok.com.ua

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...