Головна » Бізнес » Туризм » Горбаль знайшов, кого призначити керівником новоствореного управління розвитку туризму і курортів

Горбаль знайшов, кого призначити керівником новоствореного управління розвитку туризму і курортів

Голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль призначив в.о. начальника новоствореного управління розвитку туризму і курортів Вікторію Слатвінську.

Про це Prybutok.com.ua повідомили в прес-службі ЛОДА.

Слатвінська народилася в Києві. Закінчила юридичний факультет КНУ ім. Т.Шевченка. Займалася проектами, пов’язаними з туризмом на Львівщині. Зараз здобуває другу вищу освіту в ЛНУ ім. І.Франка на факультеті міжнародного права та економіки. До призначення була радником губернатора Львівщини з питань туризму.

На посаді керівника управління туризму вона має на меті створити «повний комплексний цілісний туристичний бренд «Львівщина».

«Станом на сьогодні є туристичний продукт – місто Львів і кулька курортних містечок. Натомість туристичного продукту Львівщина як такого немає. Тому наша мета зараз – це створення повного комплексного цілісного туристичного бренду «Львівщина», – цитує Слатвінську прес-служба.

За її словами, в області на сьогодні немає бази даних туристичних об’єктів, і це є проблемою. Тому найближчим часом така база буде створена і розміщуватиметься на інтернет-сайті www.lviv-land.com.ua.

Також, вважає керівник, людям, які працюють в туристичному бізнесі, бракує поінформованості. Цей пробіл вона планує заповнити спеціальними «круглими столами» за участі бізнесу, влади та навчальних закладів.

Особливу увагу Вікторія Слатвінська планує зосередити на розвитку «зеленого туризму»: «Однією з проблем розвитку агротуризму у нас є відсутність стандартизації приватних осель. Усі вони працюють, але так, ніби в підпіллі, бо бояться перевіряючих органів. Але ми хочемо надавати про них інформацію саме туристам. Необхідно чітко відрізняти стандартизацію, яка є скоріше примусовим засобом, від присвоєння рейтингу. Визначення рейтинговості серед туристичних суб’єктів спонукає до здорової конкуренції – якщо хтось надає найякісніші умови для відвідувача, той піднімає планку для всіх інших. А для того, щоб все відбувалося прозоро і неупереджено, необхідно створювати експертне середовище. Саме про це ми готові говорити і над цим зараз працюємо».

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...