Головна » Інше » Закупівля Харковом продукції ЛАЗу спровокувала скандал

Закупівля Харковом продукції ЛАЗу спровокувала скандал

Фото: rbc.ua
Добкін в шоці 

Дочірнє підприємство «Автоскладальний завод №1» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» подала до Антимонопольного комітету України скаргу про порушення комунальним підприємством «Харківпас» законодавства у сфері державних закупівель під час проведення процедури закупівлі 93 тролейбусів та 56 автобусів Львівського автобусного заводу. 

Як повідомили Prybutok.com.ua в АМКУ, 5 жовтня Постійно діюча адміністративна колегія Комітету з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері держзакупівель призупинила вищезгадану процедуру закупівлі до винесення рішення за скаргою.

«Такі підприємства, як «Богдан» та «Еталон», мають змогу постачати необхідну кількість міського транспорту містам, що приймають Євро-2012. Закупівля міського транспорту має відбуватись згідно з законом «Про держзакупівлі», який передбачає проведення тендерів, а «Харківпас» намагався здійснити закупівлі з порушеннями», – заявив віце-президент концерну «Богдан» Володимир Гунчик у коментарі діловому виданню «Комерсант-Україна».

За словами Гунчика, якщо АМКУ не скасує процедуру закупівлі, «Богдан» буде відстоювати законність процедури закупівлі міського транспорту «Харківпасом» в суді.

Як відомо, навесні 2010 року Кабмін підписав з Львівським автобусним заводом меморандум про співпрацю в рамках проведення чемпіонату Євро-2012. В рамках меморандуму чотири міста, що прийматимуть чемпіонат Європи з футболу, Київ, Харків, Донецьк, Львів, куплять в ЛАЗу 1500 автобусів та 500 тролейбусів, на загальну суму близько 3,5 млрд. грн.

Prybutok.com.ua

x

Рекомендуємо

Ключі від орендованої квартири

Мешканці Львівщини не поспішають платити податки з доходу від здавання житла в оренду

Громадяни, які володіють житловою нерухомістю і здають її в оренду за посередництвом ...