Головна » Інше » Прокуратура відповіла «Львівському холодокомбінату», що податківці діяли в рамках закону

Прокуратура відповіла «Львівському холодокомбінату», що податківці діяли в рамках закону

Логотип ТМ «Лімо»

Прокуратура відмовила «Львівському холодокомбінату» (ТМ «Лімо») в порушенні кримінальної справи відносно посадових осіб податкової міліції у зв’язку з інцидентом, що трапився на підприємстві 17 червня 2010 року. 

Про це повідомив перший заступник голови ДПА у Львівській області, начальник податкової міліції Петро Юрченко на прес-конференції сьогодні, 27 липня, передає«Вголос про економіку».

«На сьогоднішній день є рішення прокуратури, яка в діях податкової міліції не вбачає ознак злочину», — сказав він.

Водночас Юрченко повідомив, що податкова міліція звернулась до прокуратури зі скаргою уже на цей раз на незаконні дії посадових осіб «Львівського холодокомбінату», які перешкоджали роботі податківців.

Рішення прокуратури поки що не відоме, оскільки у Львівському апеляційному господарському суді розглядається апеляційна скарга службових осіб «Львівського холодокомбінату» щодо постанови про порушення кримінальної справи за фактом ухилення від сплати податків службовими особами комбінату (ст. 212 ч. 3 КК України), зазначив начальник податкової міліції.

Як повідомлялося, 17 червня 2010 року на «Львівському холодокомбінаті» сталасясутичка між працівниками підприємства та співробітниками податкової міліції. На підприємстві, згідно з повідомленням його прес-служби, спочатку не розпізнали у людях в чорній формі податківців, сприйнявши їх за рейдерів.

Пізніше з’ясувалось, що податкова міліція того дня проводила на «Львівському холодокомбінаті» слідчі дії у зв’язку з порушення кримінальної справи про несплату податків.

На підприємстві, однак, залишилися незадоволеними методами, з допомогою яких проводились слідчі дії (зокрема, висловлювали претензії, що податківці своєчасно не пред’явили судову постанову, що б санкціонувала проведення слідчих дій).

Також на холодокомбінаті заперечують існування податкового боргу.

x

Рекомендуємо

В Україні стартував новий проект з підтримки бізнесу, що тримає економічний фронт

Переможці проекту отримають по 250 тис. гривень