Головна » Інше » Пекарчук лише в.о. голови ДПА у Львівській області, тому що Горбаль не погодив його кандидатуру

Пекарчук лише в.о. голови ДПА у Львівській області, тому що Горбаль не погодив його кандидатуру

Фото: vl-sta.gov.ua

Віталій Пекарчук, призначений нещодавно керівником ДПА у Львівській області, пояснив, чому він досі працює на цій посаді в якості виконуючого обов’язки. 

Сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів, він повідомив, що така ситуація склалась через те, що його кандидатуру не погодив голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль, передає «Вголос про економіку».

Пекарчук нагадав журналістам, що, згідно з указом президента, призначення регіональних керівників органів центральної влади відбувається за погодженням губернатора.

«Я приїхав з листом, в якому було написано: «Прошу погодити призначення В.Пекарчука на посаду голови ДПА у Львівській області» і поклав на стіл Василю Михайловичу… Василь Михайлович сказав: «Так, в указі президента вказано, що має бути погодження голови ОДА, однак не прописана процедура погодження. Давайте, ми попрацюємо і подивимося, на що ви здатні, а ви придивитеся до області», — переповів свою зустріч з губернатором керівник обласної податкової.

Пекарчук підкреслив, що свої обов’язки як керівникам ДПА Львівщини виконує у повному обсязі. Але при цьому висловив сподівання, що скоро зможе стати повноцінним головою податкової.

Голова ДПАУ призначив Віталія Пекарчука керівником податкової Львівщини наказом від 12 липня 2010 року.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...