Головна » Інше » Львівські ІТ-компанії недоплачують податки — податкова

Львівські ІТ-компанії недоплачують податки — податкова

Фото: developers.org.ua

Податкова Львівщини вважає, що деякі львівські ІТ-компанії сплачують податки не в повній мірі. 

Про це повідомив перший заступник голови ДПА у Львівській області Микола Князевич на прес-конференції сьогодні, 27 липня, відповідаючи на запитання, чи дійсно у податкової є претензії до місцевих ІТ-компаній у зв’язку з їх нелегальною діяльністю, передає «Вголос про економіку».

«Дійсно, по окремих підприємствах, які займаються інформаційними технологіями, у нас виникло ряд запитань. Ми вбачаємо неповну сплату платежів до бюджету», — сказав Князевич.

При цьому він зауважив, що питання не стоїть у розрізі легально чи нелегально працюють компанії, і дії податкової щодо них є не претензією, а звичайною її діяльністю в частині контролю за повнотою і своєчасністю сплати податкових платежів.

Князевич відмовився уточнити, на яку суму софтверні компанії недоплатили податків.

«Суми достатньо дорослі. Я не хотів би називати суми для того, щоб не нашкодити їх діловій репутації», — сказав він.

За його словами, компанії оскаржують нараховані податківцями суми платежів у судовому порядку.

Вчора, 26 липня, під час обговорення проекту Податкового кодексу, яке ініціювало ГО «Клуб підприємців Львівської області», директор НВП «УкрЕнергоІндустрія» (Дніпропетровськ) Лев Жиденко сказав, що у Львові є цілі інститути, де спеціалісти нелегально працюють на Microsoft та Google. У продовження теми Ярослав Музичко, директор львівського ТзОВ «Мультіформ», зазначив, що такі компанії, як «СофтСерв», «Логіка», «Елекс» у зв’язку з недосконалістю податкової системи України змушені працювати «вчорну», через що до них має претензії податкова.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...