Головна » Інше » «Київстар» просить Львівську міськраду звільнити його від сплати 3,4 млн. грн. пайового внеску

«Київстар» просить Львівську міськраду звільнити його від сплати 3,4 млн. грн. пайового внеску

Фото: telefon.com.ua

Компанія «Київстар» звернулась до Львівської міської ради з проханням звільнити її від сплати пайового внеску в сумі 3,420 мільйона гривень. 

Про це повідомив «Львівський портал» з посиланням на менеджера зі зв’язків з громадськістю Львівської філії ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.» Віктора Гальчинського.

Мобільний оператор мав би сплатити ці кошти в міський бюджет при легалізації 114 базових станцій, встановлених у Львові протягом 1998-2008 років.

Однак у компанії просять врахувати, що у 2007-2008 роках вона профінансувала в інтересах міста роботи з реставрації фасадів будинків, що є пам’ятками архітектури, – на вулиці Валовій, 11, де колись розміщувалась адміністративне приміщення компанії, та на вулиці П.Беринди, де зараз розміщений центр обслуговування мешканців.

«Реєстрація фасадів цих будинків компанія провела своїм коштом. Вартість виконаних робіт є значно вищою, ніж сума пайового внеску, про який йдеться», — наголосив Гальчинський.

За його словами, реставрація коштувала близько 9 млн. 700 тис. грн, і цю суму підтвердило управління контролю та аудиту Львівської міської ради.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...