Головна » Інше » Прокуратура Львова внесла припис про примусовий демонтаж літніх майданчиків «!Фест» і «Місто Лева» на площі Ринок

Прокуратура Львова внесла припис про примусовий демонтаж літніх майданчиків «!Фест» і «Місто Лева» на площі Ринок

Фото: kava.lviv.ua
Відкрита кав’ярня «Біля Діани» на площі Ринок («!Фест»)

Сьогодні, 24 червня, прокуратура м. Львова внесла припис про примусовий демонтаж літніх майданчиків ТзОВ «Мережа концептуальних авторських ресторанів «!Фест» та ТзОВ «Місто Лева» на площі Ринок. 

Як сказано у повідомленні міської прокуратури, ці майданчики були встановлені самовільно, відповідно, таким чином було порушено Закон «Про благоустрій населених пунктів» та прийняте міською радою Положення про порядок організації та проведення конкурсу на визначення орендаря конструктивних елементів благоустрою для розміщення літніх майданчиків без прив’язки до стаціонарних об’єктів ресторанного господарства.

У ході проведеної прокуратурою м.Львова перевірки встановлено, що, всупереч вимог ст.16 Закону «Про благоустрій населених пунктів» та вищевказаного Положення, на площі Ринок (східна сторона) у м. Львові посадовими особами ТзОВ «Мережа концептуальних авторських ресторанів «!Фест» самовільно розміщено два літніх майданчики на 150 посадкових місць, без укладеного договору оренди конструктивних елементів благоустрою та дозволу на розміщення об’єкту.

Аналогічні порушення встановлено при розміщенні посадовими особами ТзОВ «Місто Лева» двох літніх майданчиків на 260 посадкових місць  на західній стороні площі Ринок.

Відповідно до ст. ст. 13, 16 Закону «Про благоустрій населених пунктів», на об’єктах благоустрою населених пунктів, до яких належать, зокрема, майдани, проспекти та площі, забороняється самовільне встановлення торговельних лотків, павільйонів тощо.
Положенням про порядок організації та проведення конкурсу на визначення орендаря конструктивних елементів благоустрою для розміщення літніх майданчиків без прив’язки до стаціонарних об’єктів ресторанного господарства, затвердженим ухвалою Львівської міської ради №1825 від 29.05.2008р. визначено порядок підготовки, оголошення, проведення конкурсу на визначення орендаря для розміщення літніх майданчиків, зокрема на східній та західній стороні пл.Ринок у м.Львові. Вказане Положення регламентує порядок проведення згаданого конкурсу, укладення договору оренди із переможцем та подальшу видачу дозволу на розміщення об’єкту торгівлі. 

x

Рекомендуємо

Ключі від орендованої квартири

Мешканці Львівщини не поспішають платити податки з доходу від здавання житла в оренду

Громадяни, які володіють житловою нерухомістю і здають її в оренду за посередництвом ...