Головна » Інше » Прокуратура Львова оскаржила ухвали міськради про МАФи і літні кафе

Прокуратура Львова оскаржила ухвали міськради про МАФи і літні кафе

Фото: zaxid.net

Прокуратура м. Львова оскаржила ухвали Львівської міської ради, що регулюють діяльність малих архітектурних форм та літніх майданчиків.

Про це повідомив член ГО «Спільнота» Андрій Антонищак, передає «Львівський портал».

«Вчора стало відомо, що прокуратура міста Львова в суді оскаржила ухвали сесії Львівської міської ради, що стосуються діяльності МАФів, літніх майданчиків та елементів благоустрою. Коли є подання до суду та протест прокурора, жодних документів і жодних дозволів підприємцям не видадуть», — сказав він.

За даними Антонищака, також на сесії ЛМР завтра, 24 червня, буде знято проект ухвали про зміни та доповнення до ухвали від 18.12.2008 р. №2311 та зміни до ухвали від 03.12.2009 р. №3087.

Все це значно ускладнює роботу дрібним підприємцям, зазначив він. А якщо суд прийме рішення на користь покуратури, всі кіоски та літні майданчики у Львові закриють і багато львів’ян втратять роботу, додав Антонищак.

«Уже кілька років на малий бізнес тисне міський голова Андрій Садовий, тепер до нього долучився ще й прокурор. Як в таких умовах працювати?», — обурюється член «Спільноти».

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...