Головна » Інше » Рейтинг найвпливовіших бізнесменів Львівщини очолив Віталій Антонов

Рейтинг найвпливовіших бізнесменів Львівщини очолив Віталій Антонов

Віталій Антонов посів І-ше місце у рейтингу найвпливовіших представників бізнесового середовища у Львівській області, за версією інтернет-видання «Медіастар». 

Інтернет-видання «Медіастар» презентувало проект «MediaStar ТОП-100» – рейтинг ста найвпливовіших особистостей Львівщини, який укладає вже третій рік поспіль.

У категорії «Бізнес» переміг президент компанії «Концерн Галнафтогаз» Віталій Антонов.

З-поміж інших місцевих бізнесменів до переліку найвпливовіших потрапили брати Богдан та Ярослав Дубневичі (концерн «Колійні ремонтні технології», Городоцький лікеро-горілчаний завод), член ради директорів «IDS Group» Всеволод Білас та його бізнесовий партнер, екс-губернатор Львівщини Микола Кміть, директор ТзОВ «Краківський ринок» Володимир Кожан, власник ресторану «Святослав» у м. Винники Григорій Козловський та почесний президент Футбольного клубу «Карпати» і власник телеканалу ZIK Петро Димінський.

Рік тому Віталій Антонов, на думку «Медіастар», був лише четвертим за впливовістю бізнесменом. Лідером тоді було визначено Петра Писарчука, який цього року до рейтингу не потрапив.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...