Головна » Інше » Львовом прокотилась хвиля протесту підприємців

Львовом прокотилась хвиля протесту підприємців

Фото: zik.ua

Сьогодні у Львові відбулася акція на захист прав підприємців та проти дозволу торгувати землями сільськогосподарського призначення. 

Близько шістдесяти представників малого бізнесу, в т.ч. підприємці з Привокзального ринку, на п’ятнадцяти автомобілях (за іншими даними, машин було чотирнадцять) взяли участь в автопробігу від Привокзальної площі до будівлі Львівської облдержадміністрації.

Під її стіни підприємці поклали три мішки з написами «Права громадян України», «Свободи громадян України», «Земля сільськогосподарського призначення», а також три гарбузи та великий міх з написом «Репресії».

«Це — всеукраїнська акція, вона проходить ще в більш, як десяти містах України, починаючи від Сєвєродонецька та Кривого Рогу, і закінчуючи Львовом. Ми вимагаємо припинити репресії над підприємцями і громадянами всієї України», — пояснив журналістам член координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу Ігор Гурняк.

«Сьогодні фермери не мають грошей, а якщо їхні землі дозволять продавати, то ми будемо мати двох-трьох людей в області, які займатимуться сільським господарством», — додав він.

В рамках акції протесту її активісти передали в облдержадміністрацію ухвалену низкою підприємницьких організацій резолюцію під красномовною назвою «Ні витісненню малого бізнесу з економіки України».

Відтак учасники акції забрали мішки з символічними написаи з собою, а гарбузи з міхом «Репресії» залишили лежати під ЛОДА.

Фотоzik.ua

Тези резолюції «Ні витісненню малого бізнесу з економіки України»:

– малий бізнес в Україні позбавили нормальних умов для роботи;

– спостерігається бездіяльність силових правоохоронних структур та їх самоусунення у випадках виникнення серйозних конфліктів між громадянами та злочинними утвореннями;

– суди та прокуратура покривають незаконну діяльність адміністрацій ринків;

– прокуратура, перевищуючи службові повноваження, збирає конфіденційну інформацію, не реєструє скарги та не розглядає їх у встановленому законом порядку;

– нелояльний щодо владних структур бізнес нищать перевірками на підставі анонімних заяв;

– звичайно практикою стали порози та побиття профспілкових лідерів та членів їхніх сімей;

– поширене позбавлення волі та вилучення майна без жодних законних підстав, без пред’явлення жодного посвідчення особи та без складення протоколу;

– заплановане відновлення ринку купівлі/продажу земель с/г призначення та розроблені супутні схеми з вилучення таких земель в орендарів є репресивною дією проти малого бізнесу на селі;

– власником сільськогосподарської землі має залишитись український селянин;

– незаконні дії пенсійного фонду та державної виконавчої служби щодо підприємців-спрощенців необхідно припинити;

– наявні органи державної влади в Україні — неконституційні та нелегітимні;

– необхідно сформувати Комітет самоорганізації громадян, територіальних рад унітарної республіки Україна, які повинні вирішити проблеми порушення законодавства на місцях та у державі в цілому.

За матеріалами: ZIKZaxid.net

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...