Головна » Інше » „Світоч” збирається розпочати випуск вафель у шоколаді типу Siesta

„Світоч” збирається розпочати випуск вафель у шоколаді типу Siesta

ЗАТ „Львівська кондитерська фірма „Світоч” збирається у травні розпочати випуск вафель у шоколаді типу Siesta, – повідомило „Контекст-медіа” джерело на підприємстві.

За його словами, відбудеться це уже найближчими днями, а через два тижні новинка надійде у продаж.

„Найближчим часом вже буде в магазинах… Через два тижні”, – сказало джерело.
Новинка, як передбачається, випускатиметься у 36-грамовій упаковці (в ході виробництва вага, можливо, буде відкорегована).

Співрозмовник агентства відзначив, що хоча новинка за типом і подібна до шоколадно-вафельного батончика Siesta, виробником якого є компанія Kraft Foods (ТМ „Корона”), однак за смаковими якостями перевершує її. „Думаю, „Сієста” буде гірша”, – сказав він.

Представник „Світоча” розповів, що його компанія проводила спеціальний тест серед населення, який показав, що 60% споживачів надають перевагу шоколадно-вафельному батончику „Світоча” над аналогічною продукцією Kraft Foods. Він зазначив, що власне це і вплинуло на остаточність рішення компанії щодо випуску новинки.

Про намір випускати вафлі у шоколаді „Світоч” заявляв, як повідомляло агентство, ще у грудні 2002 року.

„Світоч” випускає близько 140 видів кондитерської продукції.

ЗАТ Львівська кондитерська фірма „Світоч” належить до найбільших виробників кондитерських виробів в Україні, займаючи, за результатами 2002 року, 10% українського ринку. У 2001 році підприємство виробило 44 тис. тонн кондвиробів на загальну суму 355 млн. грн. (у 2000 р. – на 8% менше), реалізація продукції склала 321 млн. грн.

Контрольним пакетом акцій „Світоча” володіє компанія Nestle.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...