Головна » Інше » Китайці готові інвестувати $400 мільйонів у будівництво вугільних шахт на Львівщині

Китайці готові інвестувати $400 мільйонів у будівництво вугільних шахт на Львівщині

Фото: asianews.it

Китай готовий інвестувати 400 мільйонів доларів у будівництво декількох вугільних шахт на території Львівської області. 

Про це повідомив президент ПП «Китпред» Ден Саосю під час зустрічі з головою Львівської облдержадміністрації Михайлом Цимбалюком, повідомила прес-служба ЛОДА.

«Ми можемо побудувати на Львівщині декілька шахт і готові вкласти у це будівництво 400 мільйонів доларів США. Маємо дуже серйозні наміри будувати шахти в області, адже уже реалізовуємо декілька подібних проектів», — сказав він.

Розробку усієї необхідної технічної документації візьме на себе китайська державна корпорація Tiandi Science&Technology Co. Ltd. У Китаї нею спроектовано 70% тамтешніх шахт, додав президент Tiandi Science & Technology У Дечжен.

Михайло Цимбалюк, у свою чергу, сказав, що вітає інвесторські устремління китайської сторони.

«Питання розвитку вугільної галузі є одним з пріоритетів Львівської обласної державної адміністрації, тому ми вітаємо бажання китайської сторони інвестувати кошти у вугільну галузь області», — сказав він.

Він наголосив, що реалізація даного проекту буде перспективою розвитку української-китайських відносин на рівні двох держав.

На запрошення китайців губернатор має намір відвідати Китай, аби ознайомитись з тамтешнім досвідом будівництва та експлуатації шахт.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...