Головна » Інше » Львівський бронетанковий ремонтний завод вимагає визнати завод імені Малишева банкрутом

Львівський бронетанковий ремонтний завод вимагає визнати завод імені Малишева банкрутом

Фото: zaxid.net
На Львівському бронетанковому заводі

Господарський суд Харківської області порушив справу про банкрутство заводу імені Малишева. 

Як стало відомо сьогодні, справу було порушено на початку травня за позовом ДП «Львівський бронетанковий ремонтний завод», з яким львів’яни звернулись до суду наприкінці квітня, пише «Сегодня».

«Останнє засідання було 15 червня. Сума позову не вказана, оскільки предметом позову є визнання заводу імені Малишева банкрутом», — повідомили в інформаційному центрі Госпсуду.

На львівському підприємстві інформацію про подачу позову не підтвердили, але і не спростували.

«Ми дійсно співпрацюємо з заводом імені Малишева, але не є постачальником продукції для цього підприємства», — повідомила заступник генерального директора Львівського БТРЗ, але говорити про позов відмовилася.

Можливо, в ролі постачальника виступає якраз завод ім. Малишева, який міг не виконати свої зобов’язання перед львів’янами – і в підсумку нарвався на позов, припускає видання.

Однак в Харківській обладміністрації запевняють: довести до банкрутства державне підприємство при нашому законодавстві практично неможливо. «Завод ім. Малишева та Львівський БТРЗ відносяться до одного відомства, так що спільну мову, швидше за все, знайдуть», — впевнений заступник начальника обласного управління промисловості, транспорту і зв’язку Ігор Колот.


«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...