Головна » Інше » Підприємці зі «Свободи» заявляють про тиск на їхній бізнес з боку контролюючих органів

Підприємці зі «Свободи» заявляють про тиск на їхній бізнес з боку контролюючих органів

Фото: vorobus.com
Аквапарк «Пляж»

Контролюючі органи розпочали «жорстокі репресії» стосовно бізнесу львівських підприємців, які належать до ВО «Свобода» і фінансово її підтримують. 

Про це повідомив голова «Свободи» Олег Тягнибок в інтерв’ю інтернет-виданню «Гал-інфо», посилаючись на заяви бізнесменів.

«Днями ми збиралися з активом Львівської міської організації, з представниками економічної ради, підприємцями, які є депутатами, членами партії, які допомагають «Свободі» ресурсами, для того, щоб ми могли здійснювати свою статутну діяльність. Кожен з них повідомив про те, що почалися жорсткі репресії стосовно їх бізнесу», — сказав Тягнибок.

Крім того, повідомив лідер «свободівців», бізнесмени розповіли, що у приватних бесідах представники контролюючих органів, яких присилають перевіряти їхні підприємства, зазначили, що їм дали вказівку «бізнес, який є хоч мінімально причетний до «Свободи», помножити на нуль».

За інформацією видання «Бізнес» (№16 (951) від 18.04.2011 р.), основними спонсорами «Свободи», зокрема, є Володимир Говірко, співвласник будівельної компанії «ТКС» та Андріян Гутник, власник ЗАТ «КВВС» (мережа спортивно-розважальних закладів, в т.ч. аквапарку «Пляж»).

Як писав «Прибуток», наприкінці 2010 року з ініціативи «свободівців», які пройшли на останніх виборах у Львівську міську раду, було розпочато судовий процес відносно мережі концептуальних ресторанів «!Фест» з приводу будівництва ресторану у Бернардинському дворику.

 

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Ключі від орендованої квартири

Мешканці Львівщини не поспішають платити податки з доходу від здавання житла в оренду

Громадяни, які володіють житловою нерухомістю і здають її в оренду за посередництвом ...