Головна » Інше » Безробітні не вписались в статистику

Безробітні не вписались в статистику

Фото: podrobnosti.ua

Польське консульство за рік видає удвічі більше робочих віз, ніж офіційно зареєстровано безробітних у Львівській області. 

Станом на 1 травня 2011 року у Львівській області нараховувалось 30,5 тисяч безробітних. Як повідомляє управління статистики, за квітень кількість безробітних зменшилась на 100 осіб.

Разом з тим, тільки за 2010 рік Генконсульство Польщі у Львові видало 70 тисяч робочих віз, що перевищує офіційну кількість безробітних більш ніж удвічі. «До кінця квітня ми видали понад 100 тисяч віз. Кількість виданих віз зросла на 10%, тобто на 30 тисяч віз», — розповів Високому замку Генконсул республіки Польща у Львові Гжегож Опалінські.

З відкриттям нової будівлі Генконсульства Польщі у Львові черги не зменшились. Тільки з початку року консульство видало 100 тисяч віз, і кількість бажаючих отримати візи не скорочується – в Польщі розпочинаються сезонні сільськогосподарські роботи.

«Польща потребує багатьох українських працівників. Бо наші народи пов’язані культурно і ментально. Робота у Польщі доступна і легальна, і, як показує досвід, там можна працювати до півроку. Торік наше генконсульство видало понад 70 тисяч робочих віз жителям Львівщини. Ми якось порахували, що тільки один польський «консулят» у Львові видає більше шенгенських віз, ніж усі інші польські консульства в Україні», — додав консул.

Не менші черги вишиковуються і під консульством Чехії у Львові. За офіційною інформацією консульство з початку року видало 10 тис. віз.

Усі цифри показують, що обіцяне покращення життя не тільки не наступає, а навпаки, ситуація на ринку лише погіршується. Ще й зайвий раз можна переконатись, наскільки статистичні дані далекі від реального життя.


Марта Зубрицька,

«Вголос про економіку», 25.05.2011

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...