Головна » Інше » Львівщині бракує 30 млн. грн. для успішного проведення весняно-польових робіт, — експерт

Львівщині бракує 30 млн. грн. для успішного проведення весняно-польових робіт, — експерт

На проведення весняно-польових робіт Львівській області потрібно 420 млн. грн. Дефіцит сягне 30 млн грн, переконаний експерт з питань агропромислового комплексу, екс-начальник Головного управління агропромислового розвитку Львівської ОДА Михайло Кожушко. 

Про це він сказав у коментарі Zaxid.net.

Зі слів М.Кожушка, цієї весни на території Львівської області планують посіяти 150 тис. га зернових культур.

«На проведення всього комплексу весняно-польових робіт необхідно, за попередніми підрахунками, 420 млн грн. Дефіцит коштів у найкращому випадку становитиме близько 30 млн грн», – зазначив Михайло Кожушко.

Джерело для покриття такого дефіциту, за його словами, зараз знайти дуже складно.

«Адже до початку польових робіт жодна програма підтримки для сільськогосподарських виробників не почне діяти через відсутність державного бюджету. З цієї ж причини аграрії не отримають заборговані державою кошти за виконання програми 2009 року, зокрема за вирощування цукрового буряка, льону, а це більше 5 млн грн», — сказав Кожушко.

Також, за словами експерта, не здійснений в повному обсязі розрахунок по програмах тваринництва, а також кредитування: «Усе це ускладнює процес закупівлі мінеральних добрив і пального. Рішення Міністерства аграрної політики України щодо виділення пільгового пального сільськогосподарським виробникам на весну 2010 року практично не вирішують проблеми».

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...