Головна » Інше » Податкова проводить службове розслідування з приводу дублювання перевірок підприємців у Бориславі

Податкова проводить службове розслідування з приводу дублювання перевірок підприємців у Бориславі

Фото: protruskavets.org.ua

ДПА у Львівській області проводить службове розслідування щодо обгрунтованості повторних перевірок підприємців Борислава. 

Як повідомив 30 березня на круглому столі з обговорення проблемних питань розвитку підприємництва голова ДПА у Львівській області Віталій Пекарчук, про результати розслідування він особисто прозвітує перед бориславськими підприємцями, передає «Львівський портал».

«Коли завершимо службове розслідування або я, або мій заступник під’їдемо у Борислав, зберемо підприємців і привселюдно розкажемо, як діяли ці так звані інспектори і які збитки завдали іміджу служби», – пообіцяв він.

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк додав, що випадки  незаконних вимог податківців необхідно висвітлити у ЗМІ: «Я хотів би, щоб по конкретних фактах дали чітку відповідь у ЗМІ. Люди повинні знати героїв та антигероїв в обличчя. Якщо вони тероризували цілий регіон — Борислав, Трускавець, Дрогобич — значить щось не так. Вони не повинні надалі працювати».

За словами члена Бориславської вільної профспілки захисту підприємців Оксани Ницько, підприємці Борислава стали об’єктом масових перевірок інспекторів з обласної податкової після того, як ревізію вже провели місцеві податківці.

На думку підприємців, повторні перевірки були незаконними.

«Перевірка як така не проводилася. Усе зводилося до того, що вибивали штрафи по 600-700 грн., але не за конкретне порушення, а просто надумані. Окрім того, звичайно ж, вимагали хабарі. Мотивували інспектори тим, що є плани на штрафи. Я свою правоту відстояла, але не багато людей може витримати навантаження, коли до них приїжджає на перевірку такий десант, як Сало і Гордон. Інакше як тиском на підприємців це не назвеш», — сказала Оксана Ницько.

Перевірки припинились після того, як підприємці поскаржились голові ДПА Львівщини.

*

Відтепер новини з «Прибутку» можна отримувати на e-mail.

Просто введіть адресу Вашої електронної пошти за цим посиланням:

Економічні новини на E-mail

Відмовитись від розсилки Ви зможете у будь-який час, клікнувши на лінк «unsubscribe now» внизу кожного листа розсилки.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...