Головна » Інше » Машинобудування Львівщини пожвавилось

Машинобудування Львівщини пожвавилось

Фото: ukrinform.org.ua
Візит віце-прем’єра Бориса Колеснікова на ЛАЗ

У січні-лютому 2011 року промислові підприємства Львівської області реалізували промислової продукції на 4 154,2 млн. грн., що становить 2,6% від загальнодержавного обсягу. 

Про це «Прибуток» повідомили у Головному управлінні статистики у Львівській області.

Серед регіонів України за обсягом реалізованої промислової продукції Львівщина займає 9 місце.

У загальному обсязі реалізованої продукції 67,3% займала продукція переробної промисловості, підприємствам з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води належало 27,7% продукції, підприємствам добувної промисловості — 5,0%.

У структурі реалізованої продукції проти січня-лютого минулого року питома вага переробної промисловості збільшилась на 3,7 в.п. Зокрема зросла частка реалізованої промислової продукції підприємств машинобудування — 6,0 в.п., металургійного виробництва та виробництва готових металевих виробів — на 2,5 в.п., целюлозно-паперового виробництва — на 0,7 в.п., з оброблення деревини та виробництва виробів з деревини, крім меблів — 0,4 в.п., хімічної та нафтохімічної промисловості — на 0,3 в.п., з виробництва іншої неметалевої мінеральної продукції — на 0,2 в.п. Проте зменшилась частка підприємств з виробництва продуктів нафтоперероблення — на 5,0 в.п., з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів — на 1,1 в.п., легкої промисловості — на 0,5 в.п.

Знизилась частка реалізованої продукції підприємств з виробництва і розподілення електроенергії, газу та води — на 3,6 в.п., добувної промисловості — на 0,1 в.п.

Найбільші обсяги реалізованої промислової продукції у територіальному розрізі припали на м. Львів — 1 904,0 млн. грн. (45,8% від загальнообласного обсягу).

Серед районів найбільшу питому вагу в загальнообласному обсязі займають Пустомитівський (10,0%), Кам’янка-Бузький (6,1%), Яворівський (4,3%), Радехівський (4,2%).

*

Відтепер новини з «Прибутку» можна отримувати на e-mail.

Просто введіть адресу Вашої електронної пошти за цим посиланням:

Економічні новини на E-mail

Відмовитись від розсилки Ви зможете у будь-який час, клікнувши на лінк «unsubscribe now» внизу кожного листа розсилки.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...