Головна » Інше » «Галичина» відповіла, що її рахунки арештували незаконно

«Галичина» відповіла, що її рахунки арештували незаконно

Молочна компанія «Галичина» працює у звичному режимі, здійснюючи платежі по облігаційній позиці.

Про це Prybutok.com.ua повідомила прес-служба компанії.

Нагадаємо, вчора БМ Банк поширив інформацію про те, що рахунки «Галичини» у ряді банків арештовані в рамках судового розгляду про примусове стягнення із молочної компанії сум заборгованостей по облігаціях в забезпечення позовних вимог БМ Банк.

«БМ Банк намагався заблокувати рахунки ЗАТ «Галичина» на підставі рішення суду, ухваленого із порушеннями законодавства», — коментують ситуацію на «Галичині».

«Молочна компанія «Галичина» продовжує працювати у звичному режимі і здійснювати платежі», — сказано у повідомленні компанії.

«Галичина» визнає, що на сьогодні має заборованість по корпоративних облігаціях, що розміщені у дочірній структурі російського БМ Банку, і запевняє, що не відмовляється від їх сплати.

«З усіма держателями облігацій компанії вдалось знайти компромісне рішення про відтермінування платежів. Утім, Банк Москви із невідомих причин не погоджується на діалог та намагається у різні способи дискредитувати українську молочну компанію», — зазначають на «Галичині».

Причини відтермінування платежів по корпоративним облігаціям, пояснюють на підприємстві, полягають у кризі на міжнародних ринках, і не лежать в полі компетенції самої компанії: «Молочна компанія «Галичина», як і більшість українських підприємств-виробників, відчуває нині фінансові труднощі і щоб не підвищувати цін на молочну продукцію, шукає порозуміння із партнерами».

ЗАТ «Галичина» засноване в 1998 році. Компанія виробляє продукцію під торговими марками «Галичина», «Чабани», «Молочар».

У 2009 році компанія отримала чистий прибуток у розмірі 126 тис. грн., що майже в 10 разів менше, ніж у 2008 році, хоча її чистий дохід за цей період збільшився на 9,5% — до 450 млн. 188 тис. грн.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...