Головна » Інше » Банківські рахунки «Галичини» заарештовані за позовом БМ Банку

Банківські рахунки «Галичини» заарештовані за позовом БМ Банку

Рахунки ЗАТ «Галичина» (Радехів Львівської обл.), українського виробника молочної продукції, у ряді банків арештовані.

Про це з посиланням на БМ Банк повідомляє портал Delo.ua.

Згідно з повідомленням банку, арешт рахунків здійснюється в рамках судового розгляду про примусове стягнення з ЗАТ «Галичина» сум заборгованостей по облігаціях в забезпечення позовних вимог БМ Банк.

«Галичина» вельми неакуратно гасила заборгованість перед БМ Банком, а останнім часом і зовсім припинила виплати», — говориться у повідомленні.

«Галичина» у березні 2007 року випустила облігації серії «А» на 15 млн. грн. з погашенням з 15 по 17 березня 2010 року. Прибутковість облігацій на перший рік обігу становила 16% річних, на другий – 15,75% річних, на третій – на рівні 23% річних. Виплата доходу щоквартальна, передбачено річна оферта.

У травні 2007 року компанія випустила облігації серії «В» на суму 15 млн. грн., А в квітні 2008 року – серії «С» на суму 30 млн. грн. Прибутковість облігацій серії «В» перший рік обігу була встановлена на рівні 16% річних, на другий – на рівні 15,75% річних, на третій – 23% річних. Прибутковість облігації серії «С» на перший рік обігу була встановлена на рівні 15,5% річних, на другий – 23% річних. Умови випуску передбачають щоквартальну виплату доходу по облігаціях і річну оферту.

Погашення облігацій серії «В» – з 17 по 19 травня 2010 року, серії «С» – 5 квітня 2011 року.

У 2009 році БМ Банк запропонував облігації ЗАТ «Галичина» серій «А» і «С» до дострокового викупу. Частина облігацій була викуплена емітентом, а решта заборгованість реструктуризована.

У березні цього року ЗАТ «Галичина» повідомило про початок переговорів з кредиторами про реструктуризацію заборгованості за банківськими кредитами і облігаційних позиках серій «А», «В» і «С». З метою задоволення вимог усіх кредиторів та інвесторів «Галичина» розробляла консолідовану програму реструктуризації заборгованості своїх боргових зобов’язань на загальну суму близько 153 млн. грн., яку планувала запропонувати до уваги інвесторів та кредиторів не пізніше 25 березня 2010 року.

ЗАТ «Галичина» засноване в 1998 році. Компанія виробляє продукцію під торговими марками «Галичина», «Чабани», «Молочар».

У 2009 році компанія отримала чистий прибуток у розмірі 126 тис. грн., що майже в 10 разів менше, ніж у 2008 році, хоча її чистий дохід за цей період збільшився на 9,5% — до 450 млн. 188 тис. грн.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...