Головна » Інше » Львівська ОДА підписала з „Нафтогазом України” рамкову угоду про постачання матеріально-технічних ресурсів підрозділам компанії

Львівська ОДА підписала з „Нафтогазом України” рамкову угоду про постачання матеріально-технічних ресурсів підрозділам компанії

Львівська облдержадміністрація підписала з НАК „Нафтогаз України” рамкову угоду про співробітництво у сфері постачання матеріально-технічних ресурсів підрозділам НАКу підприємствами області.

Про це „Контекст-медіа” повідомив начальник Головного управління промислової політики Львівської ОДА Ростислав Сорока.

„Вдалося укласти угоду з НАК „Нафтогаз України”, – сказав він.

Ростислав Сорока наголосив, що угода „дуже важлива” і що вона „дозволить нам визначити свою позицію чи механізми співпраці з цією транснаціональною компанією”.

Як повідомляло агентство, Львівська облдержадміністрація очікувала, що підписання рамкової угоди з „Нафтогазом України” відбудеться у лютому під час відкриття у Львові онкоцентру.

Екс-голова Львівської ОДА Мирон Янків завізував рамкову угоду з НАКом на початку лютого.

В рамковій угоді між Львівською ОДА та НАК “Нафтогаз України” задіяні ВАТ “Дрогобицький долотний завод”, ВАТ “Металіст”, ВАТ “Прикарпатпромарматура”, ВАТ “Львівський автобусний завод”, ВАТ “Дрогобицький завод автомобільних кранів”.

Очікується, що дія угоди забезпечить 3% валовий промисловий приріст у Львівській області за рахунок нового товарно-фінансового потоку, який оцінюється у 20-70 млн. грн.

x

Рекомендуємо

Комплекс Kristal Plaza, в складі якого працюватиме апарт-готель Tulip Hotels&Residences

Французи анонсували відкриття готелю у Львові

Louvre Hotels Group, готельна мережа з Франції, яка налічує більше півтори тисячі ...