Головна » Інше » Жидачівський ЦПК збирається купити гофроагрегат в англійської компанії „Саймон”

Жидачівський ЦПК збирається купити гофроагрегат в англійської компанії „Саймон”

ВАТ „Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат” (Львівська обл.) збирається купити в англійської компанії „Саймон” (Оксфорд) гофроагрегат для фабрики гофрокартонної тари.

Про це „Контекст-медіа” повідомили в Торговому домі „Жидачівський паперовий комбінат”, посилаючись на слова голови правління ВАТ „ЖЦПК” Олександра Пітулу.

У Торговому домі зазначили, що рішення про купівлю гофроагрегату в „Саймона” було прийнято після поїздки в Англію технічного директора Концерну „Основа”, до якого входить Жидачівський ЦПК, Петра Короля та Олександра Пітули.

В ході цієї поїздки вони також оглянули агрегат, який продає компанія „Майквіп” (Лейстон), однак вирішили, що він їм не підходить: агрегат уже демонтований і перебуває на складі, відтак представники ЖЦПК і „Основи” не певні, що зможуть його зібрати і запустити у виробництво своїми силами, без додаткових капіталовкладень. До того ж агрегат „Майквіп” виконаний у дюймовій системі.

Натомість гофроагрегат компанії „Саймон” Петро Король і Олександр Пітула побачили в роботі, він зроблений у метричній системі різьби, має такий же, як і на виробництві ЖЦПК, привід (правосторонній). Агрегат також має автоматичну систему зміни формату і управління замовленнями з комп’ютера.

Зараз йде процес підготовки договору купівлі/продажу гофроагрегата. Його вартість не оголошується.

На Жидачівському целюлозно-паперовому очікують, що з введенням на фабриці гофротари гофроагрегату, купленого у „Саймона”, на підприємстві зросте якість продукції і продуктивність праці, зменшиться кількість браку.

ВАТ „Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат” (ЖЦПК) створений 1951 року, входить до складу концерну „Основа”. Держпакетом акцій підприємства управляє Державна акціонерна холдингова компанія „Укрпапірпром”.

До асортименту продукції, яку випускає комбінат, входить небілена целюлоза, різноманітні види паперу (газетний, офсетний, письмовий, обкладинковий, обгортковий), картон (тест-лайнер, флютинг, коробковий, палітурний, склеєний), гофротара.

2002 року ЖЦПК, за даними концерну „Основа”, отримав 12,719 млн. грн. прибутку від виробництва і 3,2 млн. грн. чистого збитку. Збільшив виробництво газетного паперу (на 1,8% у порівнянні з 2001 р. – до 32 тис. тонн), картону (на 5% – до 72,7 тис. тонн), транспортної тари (на 1,6% – до 85 млн. кв. метрів). Обсяг товарної продукції, виробленої комбінатом, зріс на 6,5% – до 202 млн. гривень.

У 2003 році ЖЦПК планує збільшити на 25% виробництво усіх видів продукції.
Статутний фонд ВАТ «ЖЦПК» – 22 808,3 тис. гривень.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...