Головна » Інше » Дрогобицькі депутати просять Януковича з Азаровим допомогти їм з приватизацією універмагу

Дрогобицькі депутати просять Януковича з Азаровим допомогти їм з приватизацією універмагу

Депутати Дрогобицької міської ради вимагають, щоб Президент, Кабмін, Генпрокуратура і Мін’юст втрутились в ситуацію, що виникла навколо приватизації цілісного майнового комплексу комунального підприємства «Універмаг». 

Про це йдеться у зверненні, яке прийняли депутати, повідомляє ЗІК.

У зверненні депутати, зокрема, наголошують на тому, що вже вкотре Дрогобицьку міську раду усувають від участі у приватизації комерційно привабливих комунальних об’єктів. Як приклад вони наводять приватизацію кінотеатру «Прометей» та Парку культури і відпочинку.

Депутати просять центральну владу вплинути на апеляційні суди та не допустити прийняття ними рішень не на користь Дрогобицької міської ради.

Раніше повідомлялось, що Дрогобицька міськрада вирішила приватизувати КП «Універмаг» шляхом проведення аукціону, після того як трудовий колектив підприємства не зміг його викупити. Стартова ціна за об’єкт була визначена в розмірі 15 млн. гривень.

Дрогобицька інтернет-газета «Майдан» припускає, що певний інтерес щодо придбання «Універмагу» має народний депутат від Партії регіонів Петро Писарчук (http://maydan.drohobych.net/?p=898).

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...