Головна » Інше » Львівщина в 2010 році недобрала іноземних інвестицій

Львівщина в 2010 році недобрала іноземних інвестицій

Фото: curorts.at.ua

Обсяг прямих іноземних інвестицій (ПІІ) в економіку Львівської області у 2010 році скоротився на 30%. 

За минулий рік іноземні інвестори вклали у львівські підприємства та організації, за попередніми підрахунками, близько 160 млн. дол, повідомив начальник головного управління економіки та інвестицій Львівської облдержадміністрацій Денис Шмигаль 10 січня під час наради губернатора Михайла Цимбалюка з керівниками територіальних органів центральної виконавчої влади та структурних підрозділів облдержадміністрації, передає прес-служба Львівської ОДА.

Роком раніше іноземні інвестували в регіон 235 млн. дол.

Загальний обсяг ПІІ станом на кінець 2010 року становив 1,3 млрд. дол. Найбільше інвестицій надходить з Польщі, Австрії, Великобританії, Кіпру, Німеччини та США.

Шмигаль повідомив, що у 2011 році для залучення інвестицій його управління акцентуватиме свою роботу на реалізації Програми інвестиційного розвитку Львівщини на 2011-2015 роки, проект якої вже розроблено.

Також управління добиватиметься відновлення спеціального режиму інвестування в область відповідно до концепції Закону «Про спеціальні (вільні) економічні зони на території пріоритетного розвитку України», займатиметься спільно з Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України запровадженням на території Львівщини експерименту щодо функціонування Єдиного інвестиційного вікна.

Голова ЛОДА Михайло Цимбалюк повідомив, що має намір на початку лютого зустрітись з інвесторами. На зустріч запросять і керівників контролюючих органів. «Необхідно вислухати проблеми інвесторів», — сказав він.


Prybutok.com.ua

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...