Головна » Інше » ДПА поставила Лазірка головним по роботі з великими платниками податків у Львові

ДПА поставила Лазірка головним по роботі з великими платниками податків у Львові

Фото: sta.lviv.ua

Новостворену Спеціалізовану державну податкову інспекцію по роботі з великими платниками податків (СДПІ ВПП) очолив Орест Лазірко. 

Він же призначений заступником голови ДПА у Львівській області.

Як повідомляв Prybutok.com.ua, СпецДПІ було вирішено створити, щоб покращити сервіс великих платників податків. А таких, за словами голови податкової Львівщини Віталія Пекарчука, в області нараховується близько двох сотень.

В новоутвореній інспекції будуть обслуговуватись підприємства Львівської області, які відповідають критеріям великих платників податків, встановленим Податковим кодексом України, уточнює відділ взаємодії із ЗМІ ДПА у Львівській області.

Діяльність СДПІ ВПП, згідно з повідомленням відділу, буде направлена на налагодження партнерських відносин з великими платниками податків, підтримку та заохочення їх до виконання своїх податкових зобов’язань, індивідуальне податкове супроводження з урахуванням галузевої специфіки платників та постійний ризикоорієнтований податковий контроль.

Ху из Mr. Лазірко 

Лазірко Орест Тадейович народився 1957 р. У 1978 році закінчив Львівський фінансовий технікум, у 1984 році – Тернопільський фінансово-економічний інститут. За освітою – фінансист, економіст.

Трудову діяльність розпочав у 1978 році ревізором-інспектором Кримського облфінвідділу.

В податкових органах з червня 1990 року – заступник начальника ДПІ по Республіці Крим – начальник відділу податків з населення (м.Сімферополь).

З серпня 1992 року до липня 2004 року працював на керівних посадах в ДПА у Львівській області.

З липня 2004 року до березня 2005 року – Голова ДПА у Вінницькій області.

З лютого 2009 року – начальник ДПІ у м. Львові.

15 грудня 2010 року його призначено на посаду заступника Голови ДПА у Львівській області – начальника Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Львові.

Заслужений економіст України. Державний радник податкової служби ІІІ рангу.

Prybutok.com.ua

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...