Головна » Інше » Діловий гороскоп на 2011 рік

Діловий гороскоп на 2011 рік

Діловий гороскоп на 2011 рік для всіх знаків зодіаку

Овен
(з 21 березня по 20 квітня)

Цього року принцип «тихіше їдеш – далі будеш» не для Овнів. Вам доведеться блискавично приймати рішення і швидко буди в потрібному місці і в потрібний час. Бігати доведеться багато по різних інстанціях, починаючи з податкової і закінчуючи пенсійним фондом, аби вберегти свої чесно зароблені гроші. Банки також захочуть на Вас нажитися. Словом, доведеться попотіти. Візьміть у помічники консультантів.

Телець
(з 21 квітня по 20 травня)

Тільцям не завадило б дослухатися до революційних ідей та пропозицій партнера. Інакше Ваш консерватизм Вас же і поховає. Не бійтесь експериментувати. Запроваджуйте інновації та технологічні новинки. Вони себе окуплять. Можливе зростання плинності кадрів.

Близнюки
(з 21 травня по 20 червня)

Можете упустити декілька чудових шансів піднятись на гребені кар’єрної хвилі, якщо не подолаєте звичку «косити» і «забивати» на все, що можна. Але не сумуйте, може, це зовсім і не Ваше. Близнюкам-бізнесменам зірки обіцяють баталії з конкурентами і невдачі з крупними клієнтами, які буквально зриватимуться з гачка. Знову ж таки, не хвилюйтесь: наступного разу клієнт обов’язково буде Ваш.

Рак
(з 21 червня по 22 липня)

Раки займуться вибиванням боргів. У цій справі так і проведуть початок року. У березні-квітні обов’язково організуйте неформальну вечірку за участю співробітників та начальства, постарайтесь з’ясувати, що вони один про одного думають. Це допоможе Вам у прийнятті рішень, що стосуватимуться роботи. До речі, подумайте, а може прийшов час змінити місце праці на більш прибуткове і менш «напряжне». Шанс знайти таку є. Попросіть у друзів допомогти у пошуках.

Лев
(з 23 липня по 22 серпня)

Леви необдумано тринькатимуть гроші на різні проекти, які в підсумку виявляться не такими перспективними, як їм на початку здавалося. Старт-апи цього року — не Ваш коник. Спробуйте до кінця весни налагодити фінансові справи, і тоді декілька місяців з цим у Вас все буде гаразд. Можливо, надокучатиме конкурент, який раптом розгорне бурхливу діяльність. Професійні успіхи і просування по кар’єрній драбині вдаватимуться нелегко.

Панна
(з 23 серпня по 23 вересня)

Панни інвестують вільні кошти у щось корисне і дохідне, тож  на початку року доведеться обмежувати себе у витратах. Виникатиме бажання «викрасти» вигідного клієнта у власного компаньйона чи партнера по бізнесу. Не робіть цього — ділова репутація дорожча за тимчасову вигоду. Справи покращаться у травні-червні. У листопаді Паннам складно буде наважитись на певну зміну моделі бізнес-поведінки, але змін не вдасться уникнути.

Терези
(з 24 вересня по 23 жовтня)

Ділова сфера несподівано для Терезів наповниться змістом. Будьте сміливішими у починаннях, бо не існує перешкод для тих, хто шукає і є наполегливим. Доволі успішно складуться відносини з новим начальством, особливо якщо відразу підкреслити свою лояльність і стремління працювати на знос. Не забувайте про амортизацію обладнання. Фортуна усміхнеться у липні і серпні: партнери зі сходу запропонують вигідну угоду. Співпраця протриває до жовтня, а якщо пощастить, то до грудня.

Скорпіон
(з 24 жовтня по 21 листопада)

Скорпіони намагатимуться зекономити за рахунок інших. По відношенню до підлеглих Скорпіони застосовуватимуть принцип «хто не працює, той не їсть» і захопляться впроваджувати санкції, штрафи та посилювати контроль над майном підприємства чи фірми. Це не додасть Вам популярності. Спробуйте зайнятись благочинністю, особливо в травні-червні та листопаді. Тільки не витратьте більше, ніж розраховували.

Стрілець
(з 22 листопада по 21 грудня)

Успіх чекає на Стрільців, які відповідально ставитимуться до своїх обов’язків. Це змусить і підлеглих працювати краще, продуктивність праці дивним чином зросте приблизно удвічі. Будьте ощадливими. Нове хобі може потребувати більше часу і грошей, ніж Ви можете собі дозволити. Якщо займаєтесь будівництвом чи продажем будматеріалів, подумайте над розширенням бізнесу.

Козеріг 
(з 22 грудня по 19 січня)

Не сидіть на місці. Частіше здійснюйте поїздки за кордон, вони принесуть Вам певні дивіденди. Якщо ж не маєте матеріальної зацікавленості у черговому вояжі, тоді поставте собі за мету попрактикуватись в іноземній мові. Удача чекає в галузях торгівлі та екзотичних послуг. Найбільш сприятливі для Козерогів періоди — з квітня по червень та серпень-вересень. Якщо будете розсудливими, до кінця року заощадите достатній капітал.

Водолій
(з 20 січня по 18 лютого)

Водоліям-аграріям зорі обіцяють врожайний рік. Ті, хто веде бізнес в інших сферах, також можуть розраховувати на значні доходи. Сміливо працюйте з банками. Літом виконайте всі взяті на себе фінансові та ділові зобов’язання. Відтак ретельно розплануйте решту року, і тільки потім йдіть у відпустку. Будьте обережними, приймаючи привабливі пропозиції зі сфер харчової промисловості, ІТ- та нанотехнологій. Уникайте адміністративної діяльності — доручіть її іншим, а самі віддайтесь польоту підприємницької думки. Цілком можливо, в голову прийде чудова ідея.

Риби
(з 19 лютого по 20 березня)

Схильні до авантюр особи з близького оточення підбиватимуть Риб на різні фінансові махінації. Виглядатиме все настільки привабливо, а знайомі будуть такі наполегливі, що Рибам складно буде відмовитись. А далі вже, як то кажуть, пан або пропав: або цілковите банкрутство спільного підприємства, або ж Риби зірвуть великий куш. Співвідношення шансів — десь три до одного. В будь-якому разі можете розраховувати на допомогу доброзичливців. Стабільності чекайте не раніше липня.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...