Головна » Інше » Губицький анонсував аукціони з продажу ділянок для розташування об’єктів придорожнього сервісу біля пунктів пропуску

Губицький анонсував аукціони з продажу ділянок для розташування об’єктів придорожнього сервісу біля пунктів пропуску

Фото: tsn.ua

Незабаром відбудуться аукціони з продажу ділянок для розташування об’єктів придорожнього сервісу біля майбутніх пунктів пропуску «Угринів-Долгобичув» та «Грушів-Будомєж».      

Про це повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації з посиланням на заступника губернатора Володимира Губицького.

«Після підготовки відповідної документації у Сокальському та Яворівському районах відбудуться земельні аукціони з продажу ділянок для розташування об’єктів придорожнього сервісу біля майбутніх пунктів пропуску «Угринів-Долгобичув» та «Грушів-Будомєж». До цих території будуть підведені всі необхідні інженерні мережі», – сказав Губицький.

За його словами, на цих ділянках розташуються представництва страхових компаній, каси банків, санвузли для подорожуючих, автозаправки та інші сервісні об’єкти. Усі споруди будуть виготовлені із сандвічпанелей блочною системою.

Губицький зазначив, що проектна документація дороги до МАПП «Угринів-Долбичув» уже розроблена та передана на погодження в Держбудекспертизу. Її загальна довжина становить 4,2 км. По під’їзній дорозі до МАПП «Грушів-Будомеж» (довжина – 3 км) уся проектна документація розроблена і затверджена.

Керівництво Служби автомобільних доріг у Львівській області запевнило, що при належному фінансуванні обидві магістралі будуть зведені ще до 2012 року, додав посадовець.

МАПП «Угринів-Долбичув» та МАПП «Грушів-Будомеж» будуть розташовані на території Польщі. Митний та прикордонний огляд проводитимуть спільно представники відповідних органів двох держав.

На пункті пропуску «Угринів-Долбичув» уже зведені основні споруди, а на «Грушів-Будомеж» будівельники приступили до земляних робіт. Поляки запевняють, що до 2012 року обидва об’єкти будуть працювати.

Львівська облдержадміністрація пропонує включити будівництво доріг до майбутніх пунктів пропуску «Грушів» та «Угринів» в Державну цільову програму з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Prybutok.com.ua

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...