Головна » Інше » У Львівській ОДА пообіцяли підприємцям передати Азарову їхні зауваження до Податкового кодексу

У Львівській ОДА пообіцяли підприємцям передати Азарову їхні зауваження до Податкового кодексу

Фото: nikinform.com

У Львівській облдержадміністрації опрацюють пропозиції підприємців до проекту Податкового кодексу, після чого узгоджений лист за підписом губернатора Василя Горбаля буде направлено до уряду та у парламент. 

Про це повідомив заступник голови ЛОДА Геннадій Дмитренко під час зустрічі з ініціативною групою від підприємців Львівщини, які вчора провели пікетування під стінами облдержадміністрації з вимогою відхилити урядовий проект ПК.

За інформацією прес-служби ОДА, під час зустрічі підприємці передали Дмитренкові пакет пропозицій до Податкового кодексу. Вони зазначили, що їхні основні вимоги – зберегти спрощену систему оподаткування, встановити єдиний фіксований податок.

Дмитренко пообіцяв, що на початку наступного тижня, після того, як профільні управління опрацюють ці пропозиції, буде ще одна зустріч керівництва ОДА з підприємцями, за результатами якої узгоджений лист за підписом губернатора буде направлений в Кабінет Міністрів та Верховну Раду.

«Пропозиції від Львівської області щодо Податкового кодексу повинні бути відправлені в уряд і Верховну Раду найближчим часом», – сказав заступник голови ОДА.

Як повідомляв Prybutok.com.ua, вчора, 4 листопада, від 2 до 3 тисяч підприємціввзяли участь у пікеті Львівської ОДА, протестуючи проти прийняття урядового варіанту Податкового кодексу.

Prybutok.com.ua

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...