Головна » Інше » У Львівській облраді розійшлися у поглядах на приватизацію кінотеатру «Львів»

У Львівській облраді розійшлися у поглядах на приватизацію кінотеатру «Львів»

29 червня Львівська обласна рада розгляне питання про приватизацію кінотеатру «Львів».

Про це Prybutok.com.ua повідомила прес-служба ЛОР.

Постійна комісія облради з питань комунального майна та приватизації пропонує приватизувати кінотеатр у зв’язку з його збитковістю.

Процедуру приватизацію пропонується провести шляхом конкурсу.

Як стало відомо сьогодні, проти приватизації кінотеатру виступає постійна комісія ЛОР з питань культури, духовного відродження, ЗМІ та туризму.

Члени комісії, розглянувши проект рішення сесії облради про приватизацію «Львова», підготовлений їхніми колегами з комісії коммайна, та заслухавши звіт директора ДКП «Кінотеатр «Львів» про фінансово-господарську діяльність, вирішили винести на розгляд сесії свій проект рішення відносно кінотеатру.

Рішенням передбачено заборонити приватизацію ДКП «Кінотеатр «Львів», а борг підприємства, який склався на сьогодні перед обласним бюджетом, реструктуризувати на 5 років.

На думку членів культурної комісії, кінотеатр «Львів» виконує соціальну функцію і може претендувати на дотацію з обласного бюджету. Вони зазначають, що «Львів» на сьогодні єдиний серед кінотеатрів області пропагує українське кіно, організовує тематичні кінопокази для школярів, демонструє історичні стрічки до пам’ятних дат.

x

Рекомендуємо

Кінотеатр "Львів" у Стрийському парку

Для кінотеатру «Львів» шукатимуть інвестора

У Львівської обласної ради немає коштів, щоб довести кінотеатр «Львів» до ладу, ...