Головна » Інше » Щоб «підняти» Жидачівський целюлозно-паперовий, йому треба поповнити обігові кошти — чиновник

Щоб «підняти» Жидачівський целюлозно-паперовий, йому треба поповнити обігові кошти — чиновник

Нормалізувати роботу Жидачівського целюлозно-паперового комбінату (ЖЦПК) зараз може лише поповнення обігових коштів. 

Про це у коментарі Prybutok.com.ua повідомив начальник головного управління економіки Львівської облдержадміністрації Денис Шмигаль.

«Ситуація економічно зрозуміла. Завод має обмежений ресурс обігових коштів, і для того, щоб його підняти, ми домовились про те, що голова наглядової ради звернеться офіційним листом до власників. Суть листа буде зводитись до необхідності поповнення обігових коштів підприємства з метою розширення його виробничих потужностей і збільшення обсягів виробництва», — сказав він.

Нагадаємо, у вівторок, 1 червня, в ЛОДА відбулась нарада з приводу складної ситуації на Жидачівському целюлозно-паперовому.

За словами Дениса Шмигаля, до проблем із обіговими коштами спричинив «цілий ряд факторів».

На уточнююче запитання, чи є серед цих факторів зменшення обсягів збуту, начальник економічного управління вівдповів, що це ж запитання керівництво ЛОДА задавало представникам ЖЦПК, проте вони запевнили, що продукція комбінату продається так само добре.

Раніше повідомлялось, що через фінансові труднощі ЖЦПК з 29 квітня не працює. Про це принаймні йшлося у листі Жидачівської районної організації Партії регіонів до органів влади. Денис Шмигаль повідомив, що насправді підприємство працює, але лише на 75% від робочого часу: «Один день в тиждень у них неробочий, по-моєму, а всі решта в них — 7-годинний робочий день. Люди ходять на роботу, виробляють. По деяких напрямках в них там повна зупинка, по окремих напрямках завантаженість майже на 100%».

ВАТ „Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат” (ЖЦПК) працює з 1951 року. Випускає небілену целюлозу, різноманітні види паперу, картон, гофротару.

Потенційно комбінат може забезпечити 60% потреб України в газетному папері, щорічна потреба в якому становить 110-120 тис. тонн.

Контрольним пакетом акцій ВАТ „Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат” володіє група «Приват», співвласником якої є український мільярдер Ігор Коломойський.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...