Головна » Інше » У Львові побільшало крупних об’єктів-самобудів

У Львові побільшало крупних об’єктів-самобудів

У Львові почастішали випадки самовільного будівництва. 

Про це повідомив директор департаменту містобудування Львівської міської ради Андрій Павлів на брифінгу сьогодні, 2 червня, передає «Вголос про економіку».

«Ми спостерігаємо масову ситуацію, коли відбувається самочинне будівництво — як індивідуального будівництва, так і багатоповерхових житлових будинків і об’єктів громадського призначення», — сказав він.

На сьогодні в місті налічується, за його оцінками, «десятки» великих самобудів.

Як приклади таких самобудів Павлів навів 10-поверховий житловий будинок на вул. Бальзака, 25, готові 9-поверховий, 5-поверховий будинки та ще фундамент одного 5-поверхового будинку на вул. Шевченка, 418, багаторівневий гараж на вул. Антонича.

Усі вони належать ЗАТ «Ірокс».

За словами Андрія Павліва, ця компанія є одним з найбільших порушників правил забудови в місті.

«Вкладення грошей в ці об’єкти виллється мешканцям у великі проблеми», — попередив чиновник, пояснивши, що самовільно збудовані багатоповерхівки не можуть бути під’єднані до інженерних мереж і прийняті в експлуатацію.

Міська рада, з одного боку, та Інспекція Держархбудконтролю у Львівській області, з іншого боку, вступили в судовий спір, вимагаючи знести самобуди і звільнити земельні ділянки.

Серед крупних самобудів директор департаменту містобудування назвав також будинок на Шафарика, 12а (забудовник: ТзОВ «Улокс Лтд»), готель на площі Петрушевича, 1 (ТзОВ «Євроремонт») та два житлові будинки на вул. Кримській, 33в (забудовник не вказаний).

На запитання журналістів, чому такі великі самобуди виявляють вже після того, як вони фактично збудовані, Андрій Павлів відповів, що це пов’язано із запізнілим надходженням відомостей від районних адміністрацій, а також бюрократичним зволіканням в Інспекції Держархбудконтролю.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...