Головна » Інше » Львівська міськрада вітає ініціативу Азарова про наділення органів місцевого самоврядування повноваженнями архітектурного нагляду

Львівська міськрада вітає ініціативу Азарова про наділення органів місцевого самоврядування повноваженнями архітектурного нагляду

Львівська міська рада підтримує ініціативу прем’єр-міністра Миколи Азарова щодо наділення органів місцевого самоврядування повноваженнями архітектурного нагляду. 

Про це заявив директор департаменту містобудування Львівської міськради Андрій Павлів на брифінгу сьогодні, 2 червня, передає «Вголос».

За його словами, 21 травня 2010 року міськрада отримала урядову записку, в якій висловлюються пропозиції розглянути зміни правил та законів щодо здійснення архітектурного нагляду. Зокрема, пропонується передати повноваження архітектурного нагляду від Держархбудконтролю до органів місцевого самоврядування.

«Це — позитив. Ми зможемо не тільки контролювати процес видачі дозволу на будівництво, але й саме будівництво», — сказав Павлів.

На його думку, для більш ефективної діяльності в сфері архітектурного нагляду також необхідно запровадити «будівельну поліцію».

«Доки не утворимо будівельну поліцію, всі наші штрафи, залякування будуть нехтуватись», — зазначив він.

З допомогою «будівельної поліції», вважає чиновник, можна буде проводити жорсткішу боротьбу із самочинним будівництвом в місті: у разі виявлення самобуду його в першу чергу знесуть, далі змусять забудовника-порушника сплатити роботи зі знесення, а вже потім з’ясовувати деталі будівництва.

«Це дуже швидко протверезить всіх, хто хоче самочинно будувати», — наголосив директор департаменту містобудування.

На сьогодні у разі виявлення самочинного будівництва порушник сплачує 10% вартості об’єкту.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...