Головна » Інше » Прокуратура обшукала власника «Інтермаркету»

Прокуратура обшукала власника «Інтермаркету»

У конфлікт між кредиторами «Інтермаркету» та «Союзу» та їх новим власником — компанією «Євротек» — втрутилась прокуратура. 

Як пише «Комерсант-Україна», в п’ятницю в офісах «Євротеку» у Києві та Львові, а також у квартирі основного власника компанії Михайла Весельського були проведені обшуки.

У постанові прокуратури Львівської області йдеться, що обшук проводився в рамках розслідування кримінальної справи за фактом зловживання владою та службовим становищем (ст.364 ККУ) посадовими особами ТзОВ «Торговий дім «Інтермаркет».

Внаслідок цих дій Укрсоцбанку не було повернуто кредит в розмірі 14,46 млн. дол.

Співвласник «Євротеку» Василь Яницький також повідомив, що МВС порушило кримінальну справу за ст. 191 ККУ («присвоєння, розтрата майна чи заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем») відносно чернігівської мережі «Союз».

Обидві справи порушені за зверненням Укрсоцбанку.

На початку 2009 року «Євротек» придбав львівську мережу «Інтермаркет» і найбільшу мережу у Чернігові «Союз» шляхом переоформлення корпоративних прав.

Тоді в компанії почались проблеми з кредиторами, які вимагали погашення заборгованості у 2,1 млрд. грн.

«Євротек» пропонував виплатити до 80% суми.

Михайло Весельський зазначає, що компанія намагалась домовитись з Укрсоцбанком, пропонуючи декілька схем реструктуризації — кредитні канікули, погашення 50%, 80%, 100% на довготерміновій основі — до 15 років. Але банк на поступки не пішов.

x

Рекомендуємо

Жовтий автомобіль таксі

«Почати поїздку». Чим загрожує водію нелегальне таксування

Багато водіїв зараз займаються таксуванням. Мобільні застосунки на кшталт Bolt чи Uklon ...